شارپ EL1901 –  در این بخش تصمیم داریم تا در ارتباط با مشخصات فنی ماشین حساب حسابداری شارپ مدل 1901 اطلاعات لازم را بررسی کرده و سپس با دانشی کافی این دستگاه را در جایگاه مقایسه با ماشین حساب های هم رده خود قرار دهیم. از این رو پیشنهاد می شود که اگر به دنبال ماشین حسابی مدرن و قابلیت‌های جذاب می گردید. میتوانید در ادامه همراه ما باشید.  همچنین لازم به ذکر است که این دستگاه توسط نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش شارپ به شما کاربر گرامی عرضه می شود. از این رو شما می توانید در جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با تعویض قطعات ماشین حساب شارپ با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی همراه شوید.

 

شارپ EL1901

شارپ با عرضه سری 1901 ، توانست تا یک سری از ماشین حساب های مدرن را وارد بازار  و به دسترس عموم واگذار کرده است. این سری از ماشین حساب های sharp دارای تعداد کاراکتر 12 عددی می باشد. این دستگاه به ما این امکان را می دهد تا در صورت نیاز بتوانیم از آن در محیط خانگی و اداری استفاده ی بهینه داشته باشیم. وزن این دستگاه حدود 580 گرم کی باشد و در ابعاد 7*19*25  طراحی و به بازار عرضه شده. البته با توجه به تمامی مشخصات فنی و ظاهری ، باید در نظر داشته باشید که این دستگاه در زمینه ی ماشین های میان رده ی شارپ قرار دارند. از این رو شما می توانید این دستگاه را با قیمتی استثنایی و اقتصادی تهیه نموده و از خدمات آن در محل کار خود استفاده نمایید.

 

شارپ EL1901
شارپ EL1901

 

هنگامی که از این ماشین حساب در فضای خانگی یا اداری استفاده میکنید ، به قدرت و پردازش صحیح آن در زمینه محاسباتی پی خواهید برد. این دستگاه توسط کمپانی شارپ دارای قابلیت‌ها و امکانات ویژه‌ای بوده تا بتواند در هر فضای خدمات خود را در سریعترین حالت ممکن به کاربران ارائه دهد. این دستگاه از یک صفحه نمایش ثانویه نیز تشکیل شده تا شما بتوانید آن را در زاویه دلخواه خود تنظیم کرده و محاسبات تان را انجام دهید. این ویژگی برای افرادی که از ناحیه چشم دچار ضعف می باشند آپشن جذابی به حساب می آید . زیرا که علاوه بر ظاهری مناسب ، کارایی بالایی نیز به کاربران ارائه می دهد.جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی شارپ مراجعه نمایید.

 

 

paperless printing calculators

 

این سری از ماشین حساب های شارپ دارای یک صفحه نمایش تصویری جداگانه می باشند. همین موضوع باعث شده تا کاربران این دستگاه را به عنوان یک paperless printing calculators  در دنیای ماشین حساب ها بشناسند. شارپ طراحی 1901 را به صورت ماشین حساب های کاغذی و پرینتر دار انجام داده است. با این تفاوت که این ماشین حساب ، در یک زیر مجموعه دیگری قرار گرفته است. همچنین لازم به ذکر است که انرژی مصرفی این دستگاه توسط یک باتری و یک آداپتور برق تامین می شود. نوع نمایشگر این ماشین حساب به صورت خطی بوده و شما می‌توانید تا 12 رقم تمامی محاسبه های خود را انجام دهید. از سری امکانات این دستگاه می توان به صفحه نمایش ثانویه ، صفحه نمایش دارای اسکرول و خدمات ویژه‌ای محاسباتی اشاره کرد.

 

کیفیت sharp El1901

در قدم اول هنگامی که با این ماشین حساب برخورد داشتیم متوجه کیفیت بسیار بالای قطعات و بدنه این دستگاه شدیم. صفحه کلید این دستگاه بدون نقص با اندازه مناسب و کیفیت روان به ما این امکان را میدهد. تا بتوانیم خیلی سریع محاسبات خود را انجام دهیم. کیفیت بالای بدنه باعث می شود تا شما بتوانید از این دستگاه در هر فضایی با اطمینان خاطر استفاده کنید. نوع و جنس رنگ این دستگاه به گونه ایست که دیگر کاربران نیازی به روکش و کاور این دستگاه نخواهد داشت. به طور کلی کیفیت و کوالیتی بالای این دستگاه با توجه به قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه آن بسیار مناسب بوده و نمایندگی این دستگاه را می تواند. به عنوان یک ماشین حساب اداری به کاربران پیشنهاد کند | شارپ EL1901

 

کیفیت sharp El1901