sharp logo
فروش و خدمات پس از فروش SHARP فقط از طریق نمایندگی مرکزی
با شماره 89392-021 صورت می پذیرد. از اعتماد و انتخاب شما متشکریم

بایگانی‌های تعمیر کپی Sharp کم هزینه - شرکت شارپ | نمایندگی شارپ | تعمیرات شارپ | 02189392

تعمیر کپی شارپ

نمایندگی تعمیر کپی شارپ زیادی در کشورهای خارج از ایران وجود دارند ولی در داخل کشور ایران یا به ندرت هستند یا اصلا وجود ندارند لذا برای اولین بار شما می توانید نمایندگی تعمیر کپی شارپ را با شماره تماس 89392-021 پیدا کنید و هرگونه سوال یا مشکلی در زمینه تعمیر کپی شارپ دارید با کارشناسان متخصص نمایندگی شارپ مطرح نمائید تا شما را راهنمایی کنند. تعمیر کپی شارپ به سبب وجود مدل ها و سری های مختلفی که این برند مطرح، طراحی و تولید کرده است؛ تنها نیاز به دانش فنی و تخصص کارشناسان نمایندگی تعمیر کپی شارپ دارد. تعمیر کپی شارپ به سبب اینکه امری است تخصصی باید بدست کسانی که از خصوصیات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه های کپی این کمپانی مشهور مطلع هستند، صورت پذیرد. نمایندگی تعمیر کپی شارپ ایران و یا نمایندگی تعمیر کپی شارپ تهران قادر است به بهترین شکل ممکن تمام دستگاه های کپی این کمپانی را تعمیر کرده و سبب اطمینان خاطر شما کاربران گرامی از سلامت دستگاه های خود شود. فراموش نکنید که نمایندگی تعمیر کپی شارپ با بهره گیری از تجهیزات و ابرازآلات روز جهانی، می تواند در کمترین بازه زمانی، فارغ از هر گونه مشکل بوجود آمده ای، تعمیر کپی شارپ شما را انجام دهد.

تعمیر کپی Sharp

نمایندگی تعمیر کپی Sharp زیادی در کشورهای خارج از ایران وجود دارند ولی در داخل کشور ایران یا به ندرت هستند یا اصلا وجود ندارند لذا برای اولین بار شما می توانید نمایندگی تعمیر کپی Sharp را با شماره تماس 89392-021 پیدا کنید و هرگونه سوال یا مشکلی در زمینه تعمیر کپی Sharp دارید با کارشناسان متخصص نمایندگی Sharp مطرح نمائید تا شما را راهنمایی کنند. تعمیر کپی Sharp به سبب وجود مدل ها و سری های مختلفی که این برند مطرح، طراحی و تولید کرده است؛ تنها نیاز به دانش فنی و تخصص کارشناسان نمایندگی تعمیر کپی Sharp دارد. تعمیر کپی Sharp به سبب اینکه امری است تخصصی باید بدست کسانی که از خصوصیات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه های کپی این کمپانی مشهور مطلع هستند، صورت پذیرد. نمایندگی تعمیر کپی Sharp ایران و یا نمایندگی تعمیر کپی Sharp تهران قادر است به بهترین شکل ممکن تمام دستگاه های کپی این کمپانی را تعمیر کرده و سبب اطمینان خاطر شما کاربران گرامی از سلامت دستگاه های خود شود. فراموش نکنید که نمایندگی تعمیر کپی Sharp با بهره گیری از تجهیزات و ابرازآلات روز جهانی، می تواند در کمترین بازه زمانی، فارغ از هر گونه مشکل بوجود آمده ای، تعمیر کپی Sharp شما را انجام دهد.

ادامه
sharp factory
sharp company
تاریخچه شرکت شارپ

شارپ، شرکت صنایع الکترونیکی ژاپنی مستقر در اوساکا است، که طراح و تولیدکننده طیف وسیعی از محصولات و کالاهای الکترونیکی می‌باشد. این شرکت در سال ۱۹۱۲ توسط تاکوجی هایاکاوا تاسیس شده‌است. موسس این شرکت، نام شارپ که تیز معنا می‌دهد را برای اشاره به اولین کالای تولیدی خود؛ مداد نوکی انتخاب نمود! امروزه شرکت شارپ پس از سامسونگ، ال‌جی، سونی و پاناسونیک، به‌عنوان پنجمین تولیدکننده تلویزیون در جهان، شناخته می‌شود. این شرکت بزرگترین تولیدکننده تجهیزات اداری در جهان به‌شمار می‌آید، سهام شرکت شارپ در بازارهای بورس توکیو و بورس اوساکا معامله می‌شود.
شرکت شارپ یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین تولیدکنندگان ژاپنی کالاهای مصرفی الکترونیکی است. این شرکت در سال ۱۹۱۲ تاسیس شده و در سال ۲۰۱۲ صدمین سالگرد خود را، جشن گرفت. فلسفه و باور موسسین این کمپانی آن است، که دیگران از این شرکت تقلید کنند. شرکت شارپ ۴۵٪ درصد سهم بازار صنایع الکترونیک ژاپن را، در اختیار دارد و همچنین رهبر بازار در تعدد و نوع گوشی‌های موبایل در ژاپن می‌باشد. کسب‌وکار این شرکت، یادآور روش و منش تجارت‌خانه‌های باستانی ژاپن بوده و تا حد زیادی، بر پایه سه اصل اخلاص، خلاقیت و انجام کارهای دشوار، بنا نهاده شده است! شارپ در بسیاری از زمینه‌ها، بیشتر به عنوان تولیدکننده سنتی الکترونیک شناخته می‌شده، ولی همواره به‌دنبال بین‌المللی‌سازی برند خود بوده‌است و در بازارهای جهانی نیز، همواره هدف خود را جذب موفقیت‌های کلی قرار داده است. در دهه اخیر، شارپ به طور متوالی بزرگ‌ترین شرکت تامین‌کننده محصولات اداری و کپی بوده و در جهان مقام دوم را دارا می‌باشد. همچنین ساخت دستگاه‌ها و اجاق‌های بخارپز و تولید سلول‌های انرژی خورشیدی توسط شارپ که در ۷ سال گذشته سهم اول بازار را به خود اختصاص داده است، حائز اهمیت می‌باشد. در زمینه تلویزیون‌های ال‌سی‌دی، با توجه به تقاضای بسیار بالا برای این محصول در جهان، در سال ۲۰۱۰ شرکت شارپ به تولید صد میلیون دستگاه در سال رسید.

کلمه های مرتبط ...


مقاله های مرتبط ...

تعمیرگاه مجاز ماشین حساب شارپ sharp calculator

تعمیر کپی شارپ

تعمیر کپی Sharp

TV brand Sharp LC model

تلویزیون برند شارپ مدل LC

Sharp brand mobile phone models SHV31

گوشی برند شارپ مدل SHV31

ماشین حساب برند شارپ مدل CS-21

Calculator Brand Sharp Model CS-21

Sharp copier brand, model 452 X

دستگاه کپی برند شارپ مدل 452X

نمایندگی فتوکپی sharp

نمایندگی فتوکپی شارپ

تعمیرات sharp

تعمیرات شارپ

شرکت sharp

شرکت شارپ

نمایندگی رسمی sharp

نمایندگی رسمی شارپ

نمایندگی sharpتعمیرگاه مجاز ماشین حساب شارپ sharp calculator, تعمیر کپی شارپ, تعمیر کپی Sharp, TV brand Sharp LC model, تلویزیون برند شارپ مدل LC, Sharp brand mobile phone models SHV31, گوشی برند شارپ مدل SHV31, ماشین حساب برند شارپ مدل CS-21, Calculator Brand Sharp Model CS-21, Sharp copier brand, model 452 X, دستگاه کپی برند شارپ مدل 452X, نمایندگی فتوکپی sharp, نمایندگی فتوکپی شارپ, تعمیرات sharp, تعمیرات شارپ, شرکت sharp, شرکت شارپ, نمایندگی رسمی sharp, نمایندگی رسمی شارپ, نمایندگی sharp, نمایندگی شارپ, نمایندگی رسمی شرکت sharp, نمایندگی رسمی شرکت شارپ, نمایندگی شرکت sharp, نمایندگی شرکت شارپ, نمایندگی رسمی اچ پی HP